Za Żelaznymi Wrotami.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój nr 24.

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Wallace Edan Sob Cze 13 2015, 09:30

- Oh, cześć. Obudziłem Cię? - Zapytał i uśmiechnął się przyjaźnie. - Nie mam pojęcia, która godzina, bo nie mam pojęcia gdzie leży mój telefon.
Wstał, żeby się za nim rozejrzeć. Przejrzał biurko, szafę i łóżko. Gdzie ten cholerny telefon? Jego spojrzenie zatrzymało się na spodniach, które wczoraj miał ubrane. Bingo. Telefon był w kieszeni.
- Jest siódma piętnaście, myślałem, że już jednak trochę później. No nic, idę doprowadzić swoją twarz do stanu używalności, zaraz wracam. - Rzekł i ruszył w kierunku drzwi, żeby udać się do łazienki.
Wallace Edan
Wallace Edan

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015
Age : 28
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Len Kagamine Sob Cze 13 2015, 16:01

- Nie, nie obudziłeś
Pokręcił głową z uśmiechem. Patrzył jak ten szuka telefonu i pokręcił głową, widząc gdzie go cały czas miał.
- Dobra, ja podłączę swój telefon do ładowania.
Wziął telefon, wykopał z szafki nocnej ładowarkę i podłączył urządzenie do ładowania. Włączył go po chwili i wstał z łóżka. Mimo wczesnej pory, wyspał się, co w jego przypadku było dziwne. Przeczesał włosy palcami i wyjrzał przez okno, musiał dokończyć swój szkic, ale to później, jak się ogarnie i obudzi do końca. Nucąc cicho pod nosem, zaczął wyciągać powoli ciuchy, które miał zamiar założyć.
Len Kagamine
Len Kagamine

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Wallace Edan Sob Cze 13 2015, 21:58

Wszedł do pokoju czysty, bez śpiochów w oczach i z niezabijającym oddechem. Wziął telefon w rękę i przejrzał zawartość skrzynki mailowej. Nic ciekawego. Jego wzrok przykuł rysunek pawia, który wczoraj zabrał Lenowi. Naprawdę mu się podobał. Widział w nim siebie. Pysznego i dumnego, a przede wszystkim łasego na komplementy. Zaśmiał się i zaczął zastanawiać co go dzisiaj czeka. Lekcje? Czas wolny? Nauka? Cokolwiek cholera? Stanął przed oknem i patrzył w dal kontemplując.
Wallace Edan
Wallace Edan

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015
Age : 28
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Len Kagamine Nie Cze 14 2015, 22:09

Kiedy Will wrócił do pokoju, Len się zmył do łazienki. Ogarnął się szybko, ubrał jak człowiek i wrócił do pokoju. Usiadł na łóżku i zaczął czesać włosy w zamyśleniu. Musiał poznać trochę szkołę i okolicę, nie chciał się gubi zbyt często. Miał zamiar zrobić sobie małą wycieczkę po najbliższej okolicy i naszkicować co ciekawsze rzeczy, w końcu we wszystkim można znaleźć inspirację. Rozczesał porządnie włosy i zostawił je rozpuszczone, czekał aż naładuje mu się telefon, wtedy może wyjdzie, chyba że jego współlokator czegoś by od niego chciał.
Len Kagamine
Len Kagamine

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Wallace Edan Pon Cze 15 2015, 09:39

Kręcił się po pokoju jak smród po gaciach. Lubił nic nie robić, ale całymi dniami, a teraz energia go rozpierała. Przeczesał włosy palcami.
- Pójdę na zewnątrz się pouczyć. Jest rześko, a mnie w pokoju szlag trafia. - Powiedział do Lena z uśmiechem. - Powinienem być przed południem, nie spędzę całego dnia na nauce.
Zgarnął kilka książek i machając do jasnowłosego na pożegnanie wyszedł z pokoju. Chociaż w tej chwili chętnie by tam został i patrzył jak chłopak rozczesuje włosy. To mu się bardzo podobało.
Wallace Edan
Wallace Edan

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015
Age : 28
Skąd : Wałbrzych

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Len Kagamine Pon Cze 15 2015, 19:33

- Dobrze.
Pokiwał głową i odprowadził go spojrzeniem, nie wiedział w końcu co robić, iść na wycieczkę, czy lepiej zostać i się pouczyć, poczytać coś czy porysować. Westchnął ciężko, miał jeszcze sporo czasu żeby telefon naładował się w pełni, więc mógł się namyśleć porządnie. Wziął jedną z nowszych książek, które nabył przed przyjazdem, nie czytał jej jeszcze, więc chciał trochę ją ogarnąć. Usiadł wygodnie na łóżku, opierając się o poduszki u wezgłowia łóżka i zaczął czytać powoli, tak się wciągnął, że nie zauważał nawet jak upływał czas, czasami tak miał, nawet kiedy zaczynał szkicować, czy śpiewać.
Len Kagamine
Len Kagamine

Liczba postów : 16
Join date : 08/06/2015

Powrót do góry Go down

Pokój nr 24. - Page 2 Empty Re: Pokój nr 24.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach