Your whines indeed are the most fitting BGM~

Go down

Your whines indeed are the most fitting BGM~

Pisanie  Belphegor on Sro Lip 15 2015, 21:22

好きなだけ叫べばいい誰も来ないさ
Scream if you like, no one will come after all


Dane personalne
Imię: Belphegor
Nazwisko: ? (jeśli nawet posiada, to nie zdradza)
Rasa: Demon
Wiek: ? (wygląda na wczesną dwudziestkę)
Typ: ??? (nie przetrwał żaden świadek który by stwierdził jakim typem jest ten psychopata)
Profesja: Książę. I właściciel luksusowego klubu „Lolita” (i tego co się z tym wiąże)


暴れ続ける獲物をライトアップ
狂った死へのメロディー

Unending rampage, stage is set go LIGHT it UP
The sudden death's this crazy MELODY


Osobowość
Charakter: Książę. Jak to, nie mówi ci to wszystkiego? Pah! To znaczy że jesteś prostakiem z gminu, niegodnym uwagi księcia. Zapamiętaj sobie najważniejsze zasady przebywania z księciem: książę ma o wiele wyższy status społeczny, a ty jesteś tylko jakimś kmiotkiem, robaczkiem niegodnym pełzać w jego obecności. Książę ma prawo ci rozkazywać i będzie wymagał posłuszeństwa. Sprzeciw mu się, a zostaniesz bezwzględnie ukarany. Bądź posłuszny, a może nawet spotka cię nagroda, bo książę odpłaca godnie za lojalność. Spróbuj go jednak potem zdradzić... jego zemsta na pewno cię dosięgnie.
Książę jest doskonale wychowany, umie czarować damy, tańczyć, jeździć konno i na innych bestiach, grać na skrzypcach i fortepianie. Może zatem wchodzić na salony, bo tam należy, jest księciem!
Książę docenia wiernych służących i nagradza ich odpowiednio. Równie odpowiednio karze zdrajców. Jest sprawiedliwy, tak. Chociaż jego pojęcie sprawiedliwości bardzo często różni się od norm powszechnie przyjętych.
Okaż szacunek księciu, a ten obdarzy cię swoimi względami! A są one niemałe. Może cię wesprze w kwestiach naukowych? Może prawnych? Może szepnie na uszko komu trzeba żebyś się wyślizgnął z tarapatów jak piskorz? A co dopiero, jeśli przypadniesz mu do gustu! Wówczas książę może nawet łaskawie nadać ci tytuł Przyjaciela Tronu!
Tematami tabu przy księciu są: jego rodzina, jego bliźniak, jego dzieciństwo, jego oczy. Za pierwsze wykroczenie książę się na ciebie zezłości, za drugie wymierzy ci karę cielesną, za trzecie... cóż. Czwartego nie będzie. Tak samo jak i ciebie~
Jeśli książę jest wściekły, nie wchodź mu w drogę. Skończy się to dla ciebie bardzo źle. Uraziłeś księcia? Czym prędzej przeproś, najlepiej ofiaruj coś w darze, bo książę jest bardzo pamiętliwy...

Wady: 
- psychopata pierwszego rzędu
- bardzo łatwo go zirytować, a wtedy latają noże
- na widok własnej krwi wpada w tryb berserka, co się kończy rzezią dookoła
- okrutny i bezwzględny
- sadysta (czy to taka wada?...)
- nieprzewidywalny i nieobliczalny

Zalety: 
- geniusz rzadko kiedy i gdzie spotykany
- świetny strateg
- doskonała głowa do zarządzania
- wykwintnie wychowany (w końcu książę)
- posiada bardzo dużą wiedzę na wiele tematów

Zainteresowania: baardzo szerokie. Z normalniejszych: muzyka klasyczna (za to toleruje ludzi), powieści kryminalne, rzeźbiarstwo, kowalstwo. Z mniej normalnych: artystyczny bondage, wizyty w przybytkach uciech. Z perwersyjnych: bardzo szeroki zakres zboczeń i fetyszy, i spore doświadczenie z nimi. Z psychopatycznych: malarstwo krwią, tortury, odnawianie wnętrz wysmakowanymi aranżacjami z części ciała, wnętrzności, oraz krwi.

Mentalność: Mania wyższości? Oczywiście. Okrucieństwo? Odziedziczone. Po trupach do celu i tak dalej.


Bloody Bel 真っ赤な舞台に
BLOODY BEL right on the all-bloodied stage


Fizjonomia
Wzrost: 170 cm

Znaki szczególne: włosy dość długie by zasłaniały jego oczy. Znamię w kształcie sierpu księżyca po lewej stronie nad lędźwiami. Wiecznie przekrzywiony na jedną stronę diadem na głowie.

Wygląd: Książę nosi odzież tylko z najlepszych materiałów oraz najlepszych marek. Znakiem rozpoznawczym jest jego blond czupryna, zawsze w artystycznym nieładzie, z diademem wykonanym z najrzadszego metalu z Głębi wplecionym w jasne pasma. Grzywka zawsze zasłania dokładnie oczy, ale to mu nie przeszkadza ani trochę w obserwowaniu i dostrzeganiu wszystkiego. Ma trzy bardzo charakterystyczne rodzaje uśmiechu – albo pełen wyższości uśmieszek, albo wredny, szeroki wyszczerz, albo psychopatyczny uśmiecho-grymas. Ciało ma szczupłe, stonowane, o muskulaturze gimnastyka lub kogoś, kto stawia na zwinność, zwrotność i refleksy. Uwielbia koszulki i bluzy w czarne paski, najczęściej na tle czerwonym lub fioletowym. Preferuje też takie, które mają trochę za długie rękawy albo są za duże, tak by zsuwały mu się z jednego ramienia. Nigdy nie zapinana skórzana kurta, dopasowane spodnie, i niechlujnie zawiązane długie kozaki – i oto Książę. Na środkowym palcu prawej dłoni nosi spory sygnet ze szkarłatnym kamieniem, który jarzy się własnym światłem. Na szyi przeważnie ma kilka łańcuszków z malutkimi, matowymi fiolkami – to trofea. Po czym? A odważysz się spytać?


止まらない断末魔 奏で続けよう
Deathly unstoppable agony
Shall we continue our play?


Dodatkowe informacje
Zamieszkanie: Miasto – burżuazja – gdzie indziej by miał mieszkać książę, a?

Historia: Książę urodził się, oczywiście, w rodzinie królewskiej, bo gdzieżby indziej? Ale skazą na jego szczęśliwym życiu był jego brat bliźniak, Rasiel. Więc pewnego dnia go zamordował. I przy okazji resztę rodziny, dzięki czemu automatycznie stał się głową rodu i dziedzicem jego potęgi. Tadam~ a potem ruszył na podróż po swoich włościach, zdobył wiele doświadczenia i mnóstwo wiedzy, a także reputację najbardziej brutalnego - i skutecznego - asasyna. Pseudonim? Prince the Ripper.

Ciekawostki: 
- nie rozstaje się ze swoim białym gronostajem o imieniu Mink. Zwierzak też ma przysłaniającą oczy grzywkę i malutką tiarę. Zachowanie i reakcje jednak mogą podpowiadać, że to nie jest zwyczajny futrzak... a czasami, kiedy Belphegor się wścieka, w ogonie i na czubkach spiczastych uszek zaczynają pełgać szkarłatne, korodujące wszystko płomienie.
- wyśmienicie rzuca nożami (i nie tylko), do walki zresztą używa zaprojektowanych przez siebie specjalnych nożyków. Ale to nie jest jego jedyna metoda zadawania cierpienia... i nikomu nie zdradza tajemnicy, gdzie do cholery na swojej osobie potrafi schować setki takich nożyków bez śladu na ubiorze.
- mały piroman, chociaż nie używa tej magii zbyt często. Jego wrodzone płomienie potrafią przeżreć i unicestwić praktycznie wszystko, poza paroma rzadkimi i cennymi metalami z Głębi i ich stopami.
- ma bardzo charakterystyczny śmiech, który Mink bardzo chętnie naśladuje.
- nienawidzi żab, ropuch i tym podobnych płazów.


終わらないアンコール響き続ける
This never-ending ENCORE
Will echo on in my ears
avatar
Belphegor

Liczba postów : 1
Join date : 14/07/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Your whines indeed are the most fitting BGM~

Pisanie  Trickster on Sro Lip 15 2015, 21:47

Akceptuję.
avatar
Trickster
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 19/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach