Tak jak czerń nie skalany niczym innym Haytham Otto

Go down

Tak jak czerń nie skalany niczym innym Haytham Otto

Pisanie  Haytham on Pon Cze 08 2015, 18:09

Dane personalne
Imię: Haytham
Nazwisko: Otto
Rasa: Demon
Wiek: 25 zim
Typ: Seke
Profesja: Nauczyciel

Osobowość
Charakter: Profesor Haytham nie należy do osób którym chciałoby się podpaść. Jest cierpliwy lecz przymyka na niektóre sytuacje oko. Jednakże posiada swoje granice. Na sam początek warto uwzględnić to, że jest wredny i pełny arogancji. Przeważnie bywa taktowny oraz uwielbia mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Odpowiedzialność to nie obca mu cecha, bez obaw "zaopiekuje" się powierzonym mu zadaniem, a ponad to wykona je z całkowitą doskonałością. Jednakże przez swoją szczerość często ma zatargi z innymi, nie raz dochodziło do szarpaniny z tego powodu, ale mimo wszystko nadal zostaje lojalny wobec najbliższych. Szybko da się zauważyć, iż jest inteligentną osobą, która z ostrożnością podchodzi do różnych sytuacji, stara się zachować zdrowy rozsądek i przemyśleć wszystkie możliwe opcje zanim wykona jakąkolwiek czynność.
Wady:
~ Przeważnie milczy
~ Często odpowiada wymijająco
~ Uwielbia grać komuś na nerwach
Zalety:
~ Mężczyzna z wyobraźnią
~ Spostrzegawczy
~ Dokładny
Zainteresowania:
~ Łucznictwo
~ Gra na skrzypcach
~ Uwielbia smakować różnorodne herbaty

Mentalność:  "Jak świeże są bar­wy tych, co by­li w cieniu."~ Stanisław Jerzy Lec

Fizjonomia
Wzrost: Około 187 centymetrów
Znaki szczególne: Czarne tęczówki niemalże zlewające się z źrenicami.
Wygląd: Posturę mężczyzny można określić jako przeciętną. Lekki zarys mięśni na brzuchu oraz bioder to nic takiego szczególnie w porównaniu do jego wzrostu. Najczęściej ubierał się w ciemnych i chłodnych barwach. Podstawą była czerń. Chodził odziany w nią od stóp aż po głowę. Nawet oczy przybrały ową barwę, która nie została skalana innym kolorem.
Czarna, dopasowana koszula, spodnie oraz krawat zostały u Haytham'a codziennością. Co jakiś czas na barkach mężczyzny pojawiały się marynarki.
Ubóstwiał nosić stroje nawiązujące do XVIII oraz XIX wieku, dlatego też trudno znosił te młodzieńcze "wybryki" nastolatków.
Bladoróżowe usta idealnie zgrały się z jasną karnacją postaci, a na dodatek jego nos był lekko zadarty do góry. Na prawej dłoni miał wytatuowaną ludzką czaszkę, zaś na lewej szkielet dłoni. Dlatego też w pracy nie rozstawał się z białymi rękawiczkami. Posiadał on kruczoczarne, gęste włosy, ale nie długie. Zaledwie sięgające do szyi mężczyzny, idealnie lśniące w słońcu.  

Dodatkowe informacje
Zamieszkanie: Akademik
Historia: Odkąd pamiętał wychowywał go ojciec, a zawsze gdy dzieciak pytał o matkę to nagle zmieniał temat. Zawdzięcza mu swoją wiedzę na rozmaite tematy, bo to on pilnie strzegł jego edukacji. W końcu gdy udał się do szkoły zaczął przeskakiwać klasy przez co był zawsze najmłodszy. Na dodatek zaczęli uważać go za odmieńca przez co zawsze był osamotniony, nawet wśród rówieśników.
W szkole średniej, teoretycznie gdy był już w ostatniej klasie, jego ojciec zmarł przez co też został odcięty od wszelkich dochodów. Na jego szczęście, albo i nie szczęście, zainteresował się nim nauczyciel od matematyki, który jawnie pokazywał mu, iż zdobył jego względy. Sam Haytham do końca nie wiedział jak to się potoczy, ale końcem końców zostali parą. Mężczyzna wspierał go w dalszej edukacji, ale po skończeniu studiów ich drogi się rozeszły. Zaczął pracować jako kelner by jakoś się utrzymać, jednak to powoli zaczęło nie wystarczać. Stwierdził więc, że złoży podanie do ów szkoły z nadzieją o przyjęcie.
Ciekawostki: Praktycznie cały czas chodzi z maską na twarz
avatar
Haytham

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2015
Age : 29

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Tak jak czerń nie skalany niczym innym Haytham Otto

Pisanie  Vox on Wto Cze 09 2015, 07:57

Zaakceptowane. Mieszkanie nauczycielskie nr 12, piętro pierwsze.
avatar
Vox
Admin

Liczba postów : 254
Join date : 08/08/2012

Zobacz profil autora http://czerwona-brama.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach