Kim jesteśmy dokąd zmierzamy

Go down

Kim jesteśmy dokąd zmierzamy

Pisanie  Czarny on Nie Cze 07 2015, 07:28


Dane personalne


Imię/Nazwisko: Riju Tasano
Riju to jego własny wymyślony skrót od Ryūji, które oznacza "smok" lub "podnieść". Pierwsze może odnosić się do jego charakteru, silny, zachowawczy. Według horoskopów ktoś taki jest cierpliwy, potrafi zachować zimną krew i z łatwością podejmuje trudne decyzje. Do jednej cechy jest przeciwny, tej która świadczy o braku pokusy krzywdzenia innych, Riju to uwielbia.
Druga część może nawiązywać do jego trudnego dzieciństwa, kiedy zawsze musiał radzić sobie sam. "Podnosił" te wszystkie trudy bez większego celu.

Rasa: Hybryda człowieka z demonem
Jego matka była człowiekiem, ojciec demonem, choć do końca nie wiadomo czy jest hybrydą czy nie, wykazuje cechy obu tych grup. Tak naprawdę mógłby być synem ponad połowy miasta więc co za różnica.

Wiek: Około 21, może więcej
"Szczęśliwi czasu nie liczą", lub ci którym się nie chce. Co kogo obchodzi ile ma lat, wygląda na 21 i tak ma zostać. Nienawidzi pytań o ten aspekt, wiek nie ma znaczenia w tym świecie.

Typ: Seke
Nie ogranicza się w sprawach łóżkowych. Czas pokazał że potrafi być zarówno na dole, jak i na górze, często nawet nie zwracając uwagi na to z kim i gdzie. Mimo wszystko woli sam dominować, można dzięki temu zaobserwować wiele rzeczy.

Profesja: Chwilowo nic, nie ma zamiaru pracować. Ogólnie zwykły uczeń.
Pół życia ciężko pracował by się utrzymać, a teraz gdy jest już wolny może robić co chce. Po co podporządkowywać się innym lub wykonywać ich rozkazy. Jeśli czegoś potrzebuje idzie i to kradnie, często źle na tym kończy ale innego wyjścia nie ma. Jednak gdyby już miał jakąś pracę to najbardziej chciałby być jakimś naukowcem, informatorem, lub obserwatorem.
Jak na razie uczy się w jakimś tam kierunku, i tak nic nie osiągnie.OsobowośćCharakter:
Wiele cech jego charakteru wiąże się ze znakiem Węża, powiązanym z jego prawdziwym imieniem.
Bardzo ważny jest dla niego zarówno spokój jak i zamęt, chwilami bardziej preferuje posiedzieć sobie w spokoju niż nawalać lub kłócić się z innymi. Przez wcale nie wieczny spokój nie spieszy się z decyzjami, mimo to jest spostrzegawczy i pamiętliwy.
Na co dzień łatwo wyprowadzić go z równowagi, bez powodu potrafi się zezłościć i zrobić coś głupiego. Nie żałuje podjętych decyzji, chyba że zauważy złe tego skutki.
Przez wiele przeżytych lat i ogólnej historii życia ma pojęcie o wielu rzeczach i zna się na różnych tematach, o których wiedzą nie boi się dzielić z innymi. Czasem cieszy się gdy może poszerzyć czyjeś horyzonty. Mimo to wciąż jest wiele informacji o których nie wie, jednak na każdym kroku stara się to naprawić. Często również inne istoty pomagają je zdobyć, zazwyczaj kończy się śmiercią ale cóż, ktoś musi się poświęcić.
Nigdy nie przyzna się do błędu a sekrety są jego skarbem, czego by nie wiedział zachowa to dla siebie aby na przykład mieć na kogoś haka w przyszłości. Uwielbia dokuczać innym, kłócić się z nimi i patrzeć jak się poniżają gdy on sobie tylko żartuje. Nie znosi wręcz gdy ktoś się ze wszystkim zgadza, woli aby ktoś przeciwstawił mu się mimo swojego stanowiska niż poddał się i dał mu za wygraną. Zawsze jest ciekaw zachowań innych i zazwyczaj poświęca wiele aby tylko ujrzeć coś innego.
Posiada dosyć... słabe poczucie humoru, zazwyczaj to tylko kpiące docinki lub komentarze. Sam najbardziej cieszy się patrząc na to co robią inni pod wpływem sytuacji, i takich tam, to mu pomaga.
Ponadto niezwykle uparty i nieobliczalny, jeśli uzna że jest tak a nie inaczej, to tak ma być, a jak nie to wyląduje się w ścianie. Cóż, czasem ta gorsza jego strona się przydaje. Nieobliczalny gdy ma plan jakby tu komuś utrudnić życie lub się zemścić. Z jednej strony spokojny, ułożony chłopiec, a z drugiej diabeł z rogami.
Podczas swojego trochę długiego życia nauczył się nie ufać innym i traktować ich przedmiotowo. Każdy komu coś powierzył, powiedział, odwracał się od niego i było tylko gorzej. Gdy nawet najbliżsi go opuścili stracił jakąkolwiek chęć na kontakt z innymi.
Negatywnie nastawiony do innych ras, nie potrafi zrozumieć różnic między nimi i dlaczego jedni są wyżej niż drudzy. Nigdy nie żył w zdrowym społeczeństwie i nie wie jak to jest. Każdego obwinia o coś innego, każdy jest dla niego dziwny, inny, zły.
Mimo wszystko potrafi być miły, czuły, i inne fajne rzeczy, ale tylko dla naprawdę bliskiej osoby do której szybko się przyzwyczai. Trudno mu pokazywać tą lepszą stronę bojąc się o odepchnięcie.
Ale i tak jest głupim skurwielem który zgwałci i zostawi gdzieś na ulicy, zwyzywa, okradnie, zabije, pobije, cokolwiek. Taki sobie potwór który udaje że jest normalny, a człowiecza forma już dawno odeszła na bok.

Do niewolników nastawiony pozytywnie, zawsze chciałby mieć własnego i przez kilka lat nawet oszczędził dosyć dużo bogactw za które można się wymienić. Nigdy nie miał żadnych wymagań, wystarczałby mu ktoś kto albo wypełniałby rozkazy, albo stawiał się przeciw wszystkiemu. Ogólnie ktoś z kim można się zabawiać i mieć gdzieś całą resztę. Podoba mu się to wszystko mimo że sam też do nich należał, i wie co musi zrobić aby pokazać co przeżył.


Wady:
-często się zamyśla i nie ogarnia
Za każdym razem gdy ma okazję buja w obłokach, myśli o różnych głupotach. Trudno wtedy do niego przemówić lub wytrącić z równowagi, mimo to jest w stanie zapamiętać co kto do niego mówi, ale niezbyt go to obchodzi.

-zawsze ma swoje zdanie i trudno je zmienić lub wbić mu coś do głowy
Jest niezwykle upartym demonem (uparł się że jest demonem więc jest) i w normalny sposób nie da się mu czegoś udowodnić. Nawet gdy ktoś cokolwiek mu obiecuje chce mieć dowód na to. Trudno zrozumieć mu wytłumaczenia i zawsze się do czegoś przyczepi lub głupio skomentuje.

-zarozumiały, chciwy, złośliwy...
Ogółem wszystko co złe i dotyczy demonów. Plus to co denerwuje innych.

-typowy zazdrośnik, coś/ktoś jest jego i już
Szybko przywiązuje się zarówno do przedmiotów, jak i "innych". Niby udaje że nic go nie obchodzi, ale nawet nie próbuj mu niczego zabrać bo skończysz z głową w ścianie. Cóż, nie należy do normalnych, jednak ceni sobie prywatność. Czasem przeobraża się to w gromadzenie przedmiotów (skoro do innych istot to również) co kończy się na tonie zupełnie niepotrzebnych śmieci za które mógłby zabić.


Zalety:
-potrafi wysłuchać, zrozumieć innych
Samotnik jednak lubi słuchać innych, bardziej niż sam włączać się do rozmowy. Gdy ktoś ma problemy i mu zaufa postara się, za odpowiednią opłata, pomóc, ewentualnie powiedzieć jak sam to widzi. Co kończy się gorzej oczywiście, który demon mógłby pomóc.

-mimo bycia zazdrosnym o wszystko potrafi zadbać o to, co jego
W końcu jeśli coś posiadamy nie chcemy aby się zniszczyło. Ogółem traktuje wszystko i wszystkich jak przedmioty, o które trzeba dbać.

-jako człowiek troskliwy, czuły, i takie tam
Demon ale ma wiele ludzkich cech, na ogół wydaje się być nieco dziwny, zbyt ludzki.

Zainteresowania:
-cóż, cierpi na syllogomanię więc ma co robić. Zbieractwo w jego przypadku rozwinęło się do poziomu takiego, że potrafi nosić ze sobą tony niepotrzebnych rzeczy, różne kości, pióra, kawałki skóry... A tak na serio to różnie. W jego "domach" było pełno różnorodnego sprzętu, mebli, ubrań i innych. Nie ruszało go zostawianie tego wszystkiego, jednak jest mu jakoś lepiej w swoim bałaganie, kiedy tylko on jedyny ogarnia gdzie, co i jak
-rękodzieła - dosłownie i w przenośni, czyli zarówno rzeźbienie, garncarstwo, malarstwo, jak i obciąganie w wolnych chwilach. Upodobał sobie obrabianie kości, tworzenie z nich arcydzieł, przydatnych rzeczy i takich tam. Podniecało go patrzenie jak jego ofiary konały po usunięciu wszystkich potrzebnych mu materiałów do pracy.
-zainteresowaniem może być podglądanie małych chłopców? Jeśli tak to dobrze, bo Riju to uwielbia, wszędzie takie młode, ładne ciała. Chociaż trochę starszymi nie pogardzi.
-BDSM, przebieranki, zabawki, sado-maso, i inne tego typu. W końcu nie można sobie niczego odmawiać.

Mentalność: "Co twoje to moje, co moje to nie rusz"
Życiowe, jeśli nie zapamiętasz wylądujesz w ścianie, jak to już pisałem wcześniej. Mimo wszystko jeśli ktoś jest dla niego ważny potrafi pozbyć się swojej nadmiernej prywatności, chyba że zostanie do tego zmuszony i innego wyjścia nie będzie.
Ponadto wszystko traktuje przedmiotowo i nic nie ma dla niego znaczenia, potrafi zabijać jeśli coś mu nie pasuje, i robić inne złe rzeczy byle tylko coś osiągnąć.FizjonomiaWzrost: 1.96cm, waga: jakieś 69kg
Wydaje się że są to idealne proporcje. Wzrost wzrostem. Ważyć nie waży dużo, ponieważ nie je dużo, głównie przez brak pieniędzy, bo to co wygrzebie się ze śmietnika nie jest wystarczające.


Wygląd:
Riju jest dosyć wysokim, szczupłym "młodzieńcem". Niezbyt wysportowanym, jednak na jego ciele można zauważyć delikatne zarysy mięśni, coby sobie nie żałować nawet dosyć widoczne. Dzięki stylowi bycia zdążył się naćwiczyć. Cera jasna, jednak nie aż biała, bardziej ludzka, nieczęsto wystawiana na działanie słońca. Przez kilka lat zdążył nabyć wiele blizn, których nie ukrywa. Znajdują się one wszędzie i nie trudno którejś ominąć.
Włosy ma idealnie czarne, dosyć krótkie. Nieco pocieniowane i z tyłu bardziej brunatne. Szczęściem jest że nie musi się przy nich męczyć, a nadal wyglądają na zadbane. Zazwyczaj porozwalane na różne strony, chwilami związane lub spięte jeśli się da. Kiedyś nieco mu się kręciły jednak tego już nie widać tak bardzo. Czasem gdy mu się nudzi zabawia się z nimi i kończą tragicznie, cóż, ryzyko.
Twarz sama z siebie nawet przyjemna, rysy nieco ostre, nieco delikatne. Dzięki "sobie" nie musi bać się o rumieńce czy jakiekolwiek inne problemy, w razie czego wszystko naprawia się same.
Oczy całe czarne prócz czerwonej, wąskiej i pionowej źrenicy. Często oziębłe i przeszywające, patrzące na wszystko pogardliwie. Zazwyczaj przymrużone lub nawet zamknięte, ponadto niezwykle wrażliwe na bodźce. Jest to chyba jedna z niewielu rzeczy które z pewnością odziedziczył po demonie.
Ciało fajne, zadbane. Ramiona szersze od bioder, jednak nie za bardzo. Ogólnie urodę jego można uznać za lekko androgyniczną, ale stara się to jak najbardziej ukryć, w końcu jest facetem i nikt tego nie podważy. Na pewno nie podważy tego czym obdarzyła go natura, z czego bardzo się cieszy i chwali.
W wielu miejscach ma różne pieprzyki, znamiona, blizny. Ma nawet kilka tatuaży ale niewiele osób było w stanie je ujrzeć, bo może nie tyle że są bardzo małe, to jeszcze dobrze ukryte. Jeden znajduje się na karku i przestawia kilka znaków w innym języku oznaczające różne liczby mające znaczenie w jego życiu. Drugi natomiast na dłoni, jakiś kwiatek, sam nie wie po co. I trzeci - skorpion, gdzieś tam schowany, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, niech się cieszy.
Na prawym ramieniu dobrze widoczna skaryfikacja, niezbyt przyjemna, trochę żałuje że się na to zdecydował, jednak ma dzięki czemu odstraszać innych. Zajmuje całą powierzchnię od nadgarstka do łokcia, ułożona jest w różne pasy i inne ślaczki, dosyć szerokie ale na szczęście płytkie i w miarę zagojone.
Kły średniej długości, przystosowane do picia, bardziej delektowania się, krwi i podobnych. Riju sam z siebie potrzebuje jej więc musi też polować, na co pozwalają mu mocno rozwinięte oczy i inne.
Ponadto wszystko jeszcze język. Na początku rozcięty, w nim kilka kolczyków, widoczne blizny i ślady po ugryzieniach i przebiciach. Dosyć długi, przydatny w "niektórych sytuacjach".

Styl ma niezbyt oryginalny. Preferuje zwykłe, wszędzie dostępne luźne ciuchy, różne ciemne koszule, zwykłe jeansy, czasem jakaś skórzana kurtka czy bluza, do tego zawsze wysokie glany. Głębiej obowiązkowo obcisłe bokserki. W ciepłe dni zazwyczaj pozbywa się górnej części, lub wszystkiego, byleby się nie zagotować. W dalszym ciągu jest trochę człowiekiem i temperatura działa na niego normalnie.


Znaki szczególne:
-skaryfikacja na ramieniu, na ciele wiele blizn, pieprzyków, kilka tatuaży
-na łydkach i lewym nadgarstku czarne przebarwienia, prawdopodobnie choroba
-oczy wrażliwe, rozbudowane, źrenica rozszerza się do rozmiarów normalnej gdy jest taka potrzeba
-ponadto dobre kilkanaście centymetrów tam gdzie trzeba, plus kolczyki oczywiście
-i jeszcze ponadto dosyć długi, włochaty ogon, silny
Dodatkowe informacje


Miejsce zamieszkania: Skoro uczeń to i akademik, jednak po jakimś czasie na pewno przeniesie się do miasta. Nigdy nie wiadomo kogo się spotka. Może kiedyś znajdzie sobie nawet jakiś cichy domek poza tym wszystkim? Kto wie.


Historia:
Nigdy nie zaznał rodzinnej miłości. Urodził się w patologicznej rodzinie. Matka była dziwką a "ojciec" zwykłym sponsorem, co to na boku miał dużo innych dzieciaków. Oboje nigdy się nim nie interesowali, tatusia nigdy nawet na oczy nie widział, a mamusia cały czas w "pracy" u klientów, którzy często przychodzili do nich i się zabawiali. Sam również często przez to cierpiał, wszyscy wiemy dlaczego. Później zaczęły się kradzieże aby jakkolwiek poprawić sytuację, odsiadka w więzieniu, mafia i takie tam. Ostatecznie wyruszył przed siebie starając się zapamiętać wszystko co było kiedyś. Nigdy się nie przyzna do tego co musiał robić.


Ciekawostki:

-posiada wytężone zmysły jeśli chodzi o "przetrwanie"
Gdy jest głodny musi oczywiście polować. Pomagają mu w tym oczy, dzięki którym widzi w ciemności, a instynkt przetrwania sam z siebie mówi mu gdzie jest potencjalna ofiara.

-a tak poza tym widzi w ciemności i potrafi kontrolować cienie.
Nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, ale i tak tego używa. Może tutaj się czegoś nauczy? Czegokolwiek...?

-najbardziej gustuje w krwi aniołów, czasem przechowuje sobie trochę na potem.

Ponadto kolekcjonuje również różne ich części, skrzydła, palce, skórę, i takie tam.

-uwielbia zarówno młodych, androgynicznych chłopców, jak i tych którzy potrafią pokazać pazury
Żadnych ograniczeń i wymagań.


-jest właścicielem kilku nieciekawych fetyszy których byłby w stanie użyć tylko na kimś wyjątkowym.

-kiedyś odgryzł sobie palce ale cóż, jakoś udało mu się je poskładać, dzięki czemu też ma kilka ładnych blizn.


-w dawnych czasach palił, ćpał, szlajał się po burdelach, zdążył przelecieć dużo osób, ale i tak się nie przyzna
Bo po co.

-mimo bycia hybrydą więcej fizycznych cech ma demonicznych, na przykład siłę, instynkty i inne. wszystko wyjdzie w praniu.

-czasem zachowuje się jak zwierze, wiadomo. Łazi po drzewach, drapie meble, gryzie co popadnie...

-zawsze chciał mieć rogi, albo skrzydła.
Jednak skończyło się na tym że odbierał je innym a potem frustrował się że mogą być lepsi od nich. Potem różne operacje, stworzenie kilku potworów, zamienienie właścicieli, a jemu nadal został tylko ogon. Ogólnie jest rozwinięty w kierunku anatomii, dużo o tym czytał, i gdyby chciał mógłby pomagać na przykład ludziom którzy mają z tym wszystkim problemy. Ale Riju jest sobą i nikomu nie pomoże.

-przedmiotowe traktowanie innych doprowadziło do tego stopnia że nie akceptuje nikogo, ani pomocy, ani rady, jedyne co to chęć informacji lub obserwacji zachowań. Czasem "ktoś" mógłby poznać jego lepszą stronę, ogólnie na co dzień nie lubi zabijać, pożerać, znęcać się nad innymi.

-uwielbia czytać książki, jednak nie pokazuje tego zainteresowania.

-lubi się przytulać, ale się nie przyzna. A poza tym dobrze obciąga.


Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Nie Cze 07 2015, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Czarny

Liczba postów : 15
Join date : 25/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Kim jesteśmy dokąd zmierzamy

Pisanie  Vox on Nie Cze 07 2015, 10:33

Zaakceptowane, pokój nr 22, piętro 2.
avatar
Vox
Admin

Liczba postów : 254
Join date : 08/08/2012

Zobacz profil autora http://czerwona-brama.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach