Regulamin lokowania postaci

Go down

Regulamin lokowania postaci

Pisanie  Vox on Sob Maj 30 2015, 12:23

Akademik

[♦]Postać nie będąca uczniem ani nauczycielem nie może zamieszkiwać w akademiku. Wyjątek mogą stanowić postaci specjalne, jednak należy to wcześniej omówić z administratorem.

Uczniowie
[♦] Do akademika zostają przydzieleni automatyczne, chyba że w karcie postaci w rubryce „Zamieszkanie” napisano inaczej. Wówczas istnieje obowiązek w miejscu zamieszkania stworzenia swojego własnego opisu mieszkania, wedle uznania. Nie muszą być to górnolotne wytwory architektoniczne. Jednak jedno zdanie „Pokój z łóżkiem i łazienka z prysznicem” nie są zbyt satysfakcjonujące.
[♦] Współlokatorów drogą chronologiczną rozmieszczają administratorzy. Jeśli jednak pragniecie jakiegoś konkretnego, nie bójcie się zaznaczyć pod spodem w karcie postaci.
[♦] W razie potrzeby zmienienia współlokatora, należy skontaktować się z administratorem poprzez prywatną wiadomość.

Nauczyciele
[♦] W zależności od uzupełnienia rubryki „Zamieszkanie” w karcie postaci nauczyciel zostanie ulokowany w akademiku w jednym z mieszkań albo będzie miał obowiązek stworzenie swojego własnego opisu mieszkania, wedle uznania w mieście.

Miasto

Inni
[♦]Każda z postaci nie będąca uczniem ani nauczycielem ma obowiązek stworzenia opisu w wybranym przez siebie miejscu w mieście. Tak jak wyżej - Nie muszą być to górnolotne wytwory architektoniczne. Jednak jedno zdanie „Pokój z łóżkiem i łazienka z prysznicem” nie są zbyt satysfakcjonujące.
[♦]Postać która jest w wieku szkolnym nie ma obowiązku chodzić do szkoły i ma prawo mieszkać w mieście lecz mile widziane jest koedukowanie się z rówieśnikami.

avatar
Vox
Admin

Liczba postów : 254
Join date : 08/08/2012

Zobacz profil autora http://czerwona-brama.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach