Fabuła

Go down

Fabuła

Pisanie  Vox on Pią Maj 29 2015, 19:16

FABUŁA - warto przeczytać

Anioł to najcudowniejszy wytwór bożego dzieła. Istota nieskalana zawiścią i cynizmem.

Demony zaś spowijają ciemnością wszystko co ich otacza. Wytwory furii i żądzy.

Przez tysiące lat żyjąc w wytycznych torach w obu światach powiało monotomnością i zaczęły zacierać się dzielące ich kontrasty. Każda nacja pragnęła czegoś, czego żadna nie posiadała. Chcieli równowagi i różnorodności, a za cel spełnienia swoich aspiracji objęły świat, w któym żyje człowiek.
Gdy chęć władzy ogarnęła niemal wszystkich rozpoczęła się wojna na terenach dzielących świat zła i dobra, w świecie ludzi. Wyniszczającej walce, w której brały udział trzy rasy nie było końca. By zapobiec wymarciu wszystkich stron konfliktu, przedstawiciele każdej nacji zgromadzili się by zakończyć spór trwający dziesiątki lat. W efekcie na ziemi zapanował pokój, lecz by wojna i kłótnie nie ponowiły się, wszystkie rasy mają nakazane koegzystować razem, by wspólnie uzupełniać dzielące ich różnice.


Tak oto trafiłeś właśnie do jednego z miast wspólnoty, do którego prowadzi tylko jedna droga. Droga przez potężną Czerwoną Bramę, symbol przelanej krwii poległych na Wielkiej Wojnie.

By nie być gołosłownym i wypełniać ustanowione prawo po wojnie stworzono wiele instytucji. Szkoła mająca na celu jednoczenie ras stoi otworem. Tu nikgo nie obchodzi kim jesteś. Masz żyć według pokojowych ustaleń.

Jednak życie nie jest tak cudowne i zrównoważone jakby mogło się wydawać. W podziemnym mieście również nie obchodzi nikgo kim jesteś, tylko ile masz do zaoferowania.

Miej się na baczność przekraczając Czerwoną Bramę.

Nigdy nie wiesz, co cię tu spotka...
avatar
Vox
Admin

Liczba postów : 254
Join date : 08/08/2012

Zobacz profil autora http://czerwona-brama.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach