CUDOWNY REGULAMIN

Go down

CUDOWNY REGULAMIN

Pisanie  Trickster on Czw Maj 28 2015, 22:52

REGULAMIN NASZEGO ZACNEGO FORUM

O ile nie jesteś Bogiem, niedorozwinię​tym dzieckiem szczęścia lubPutine​m, przebywając na forum masz obowiązek przestrzegać każdego zapisanego tutaj słowa. Rejestrując się na forum automatycznie wyrażasz zgodę na zawarte tu warunki.


  A WIĘC:

  [♦] Na jednego usera przypada maksymalnie pięć kont. Wszystkie mają być jednak zadbane, zabrania się pisania z samym sobą - chyba, że interakcja postaci jest nieunikniona i tymczasowa - wykorzystywania faktu posiadania kilku kont w eventach, etc, etc.

  [♦] Admin Bogiem, forum nałogiem i inne takie. W sensie nie wszczynamy gównoburzy, jeżeli nie spodoba nam się zarządzenia administracji. Może i admini są też tylko ludźmi i mają prawo do błędów, ale ich słowo jest, cholera, święte. Oczywiście nie zabrania się zwracania do nich z pomysłami nowych ustaw, UPRZEJMYMI skargami na to i tamto, czy też zwyczajnym objaśnieniem sprawy, którą możliwe, że przez brak wystarczających danych źle rozpatrzyli.

  [♦] Z racji na tematykę forum - yaoi - postaciami stałymi mogą być jedynie mężczyźni. Wiek minimalny wynosi 15 lat, nie ma ustalonej granicy górnej.

  [♦] Postacie specjalne to takie, które wyłamują się z tematyki forum, jednak są przez dłuższy czas obecne w fabule i pisanie nimi przez jedną ze stron piszących mogłoby być uciążliwe. Nie dotyczą ich ograniczenia wiekowe i płci. Z racji tego, że niektórzy userzy nie przywiązują do nich aż tak wielkiej wagi i nie planują prowadzenia ich nie wiadomo ile, oraz czasami są potrzebne na tu i teraz, zezwala się także na opuszczenie kategorii "historia" w kp. Z kolei minimum słów w punktach oznaczonych wymaganą ilością jest zredukowana do stu.

  [♦] Postacie specjalne nie mają limitu czasowego istnienia, jednak ich prawa są ograniczone. Uprzejmie prosi się, o nie nakurwianie porno pięcioletnimi dziewczynkami. Nie pięcioletnimi też. I pięcioletnimi chłopcami. Postacie specjalne nie mogą brać udziału w opisywanych scenach seksualnych. Jeżeli potrzebujesz napisać w fabule, że przeleciałeś swoją ciotkę po pijaku - w pewnym momencie zrób dyskretny black out i przeskocz do poranka po.

  [♦] Ukończoną KP należy zamieścić w odpowiednim dziale nie dalej niż dwa tygodnie od założenia konta. Bez zaakceptowanej KP NIE MOŻNA zamieszczać postów w żadnym temacie - wyjątek stanowi akceptacja regulaminu. Nie ma KP, a minęły dwa tygodnie? Konto idzie do usunięcia.

  [♦] Każdy user musi posiadać avatara. Na takowym musi widnieć nasza postać. Zabrania się używania zdjęć realnie istniejących osób.

  [♦] Nie podpierdalamy sobie imion i nazwisk. Chyba, że masz zgodę drugiej osoby, która wcześniej wykombinowała, że nazwie swojego demona Lucyfer.

  [♦] Maksymalna nieobecność na forum nie istnieje, bo nikt tego gówna i tak nie przestrzega. Jeżeli wiesz, że zapierdolą Ci neta to możesz to napisać w dziale "Nieobecności", coby Twoja osoba współpisząca się nie kurwiła po kątach i nie prosiła o zmianę współlokatora. Konto jest usuwane po półrocznej nieobecności.

  [♦] Pisać każdy może, jeden trochę lepiej, drugi w miarę gorzej, ale nie kaleczmy języka polskiego, używajmy enterów w miarę możliwości, pilnujmy interpunkcji i inne takie. Taka uprzejma prośba, coby nikt sobie siary nie narobił.

  [♦] Jeżeli chcesz utrzymać w konspiracji, że Jasiu Podarka to tak naprawdę Twoje kolejne konto - OK. Możesz lecieć w kakao z innymi userami, ale nie adminami, z racji administracyjnych. Najlepiej byś poinformował nas o tym na PW.

  [♦] Nie licząc eventów - zabrania się bilokacji.

  [♦] Róbta z postaciami co chceta, poza zabijaniem innych, chyba że macie na to wyraźną zgodę drugiej osoby. Dobrze by też było, aby nie robić ze swojej postaci uber-duper-wypasionego robocopa, który może wszystko i który może strzelać wykurwionymi laserami z oczu, bo jego ojciec często łykał rutinoscorbin. Uwierzcie, over power nie jest taki zajebisty, jakby wam się wydawało przy robieniu KP.

  [♦] Jeżeli chcesz pokój z konkretną osobą - poproś grzecznie, admini nie gryzą.

  [♦] Ewentualne kłótnie i gównoburze przenosimy na PW.

  [♦] Nie zabrania się pisania fabuły na CB, ale w miarę rozsądku. Inni także z niego korzystają i nikomu nie chce się przekopywać przez kilometrowe posty, aby sprawdzić co napisał rozmówca.

  [♦] Obowiązuje zasada czterech kroków - wpierw są trzy upomnienia, a potem ban. Na ile to już zadecydują admini.
avatar
Trickster
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 19/05/2015

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach